Košarka – starejši dečki / FINALE zahodne regije

V četrtek, 14. marca 2019 smo gostili tudi finalno tekmovanje v košarki za starejše dečke. Sodelovale so ekipe OŠ Grm Novo mesto, OŠ Franceta Bevka Ljubljana, OŠ Vrhovci Ljubljana in OŠ Sežana. Našo šolo so zastopali Žerjal Filip, Ukmar Luka, Vodičar Jaša, Pandža Andrej, Ozbič Nejc, Fiore Matija, Đukič Bojan, Callin Pier, Vukovič Aleksej, Milakovič Aleksandar, Mugoša Rok in Seražin Tine. Naša ekipa je  zmagala eno tekmo, eno pa izgubila in tako zasedla tretje mesto v finalu zahodne regije.

Rezultati:
OŠ SEŽANA : OŠ GRM   62:56
OŠ FRANCETA BEVKA : OŠ VRHOVCI   66:71
OŠ SEŽANA : OŠ FRANCETA BEVKA   49:62
OŠ VRHOVCI : OŠ GRM   60:34

Lestvica:
1. OŠ Vrhovci Ljubljana
2. OŠ Franceta Bevka Ljubljana
3. OŠ Srečka Kosovela Sežana
4. OŠ Grm Novo mesto

Komentiranje zaprto.