Ples – področno tekmovanje

V petek, 19.4.2013 je na OŠ Ivana Roba Vrtojba potekalo področno tekmovanje OŠ v Šolskem plesnem festivalu. V kategoriji C (učenci 7. – 9. razreda) je sodelovalo 82 plesalcev iz 16 osnovnih šol. Ekipa naše šole, v sestavi Amadea Zupan, Ana Marc, Larisa Moderc, Gaja Bašič, Igor Radič in Anja Mahne, je v plesih HIP-HOP, POP in LATINO zasedla 3. mesto in se tako uvrstili na državno tekmovanje.

Med posameznicami je bila najuspešnejša Amadea Zupan, ki se ji je uspelo uvrstiti v finale 6-ih najboljših plesalcev in si je tako med 82 udeleženci priplesala 5. mesto.

Beri naprej

Ples – šolsko tekmovanje

V projekt Šolski plesni festival je bilo letos vključenih 65 učencev 7. – 9. razreda, ki obiskujejo izbirne predmete iz plesa. Projekt poteka v okviru Šolskih športnih tekmovanj pod okriljem Plesne zveze Slovenije in Zavoda za šport RS Planica. Njegov cilj je plesno kulturo, ki je del splošne razgledanosti, približati populaciji mladih v šolah.

Beri naprej